logotyp
Login

Kapesní váhy

Kapesní váhy, malé a přenosné váhy.

/stranka-je-emerald-65
OHAUS JE Emerald
Kapesní váhy
/stranka-ya-64
OHAUS YA
Kapesní váhy

Přenosná váha, Vás může doprovázet kamkoli. Výhodné profesionální váhy.

Přenosná váha, Vás může doprovázet kamkoli. Výhodné profesionální váhy.

Pokud ještě doma nemáte spolehlivou přenosnou váhu, neváhejte využít naší nabídky. Možná nevážíte denně, ale čas od času se přece jen stane, že potřebuje zvážit nějakou drobnost. Drobnou kapesní váhu můžete použít i ve škole při výuce nejmenších školáků. Kapesní váhy mají velkou výhodu v tom, že nezabírají téměř žádné místo a bez problému je můžete přenášet z místa na místo. Kapesní váha si tedy najde místo i v maličkém bytě, stačí schovat do šuplíku a je vždy po ruce v případě, že zrovna potřebujete vážit. Svou skladností a jednoduchou obsluhou jsou kapesní váhy vhodné opravdu pro každého. S využitím baterií navíc nepotřebujete ani připojení do elektrické sítě. Přenosné kapesní váhy jsou vhodné např.do čajoven k vážení čaje, či k vážení koření, kávy, barvy na vlasy nebo šperků.

Jednou z nejprodávanějších vah, která si získala oblibu našich zákazníků je váha YA302 . Tato kapesní váha potěší nejen svou nízkou cenu, ale i stylovým designem. Vážící plošinka má rozměry 7x5 cm.

Automatické vypínání baterií zajistí jejich delší životnost a váhu můžete mít kdykoli po ruce. Přenášení této kapesní váhy je srovnatelné s přenášením mobilního telefonu nebo fotoaparátu. Tato váha bude i zajímavým dárkem pro větší školáky, protože budou moci vážit drobnosti doma i ve škole.

Levné váhy špičkové kvality

Levné váhy špičkové kvality

S levnými váhami značek Ohaus a Mettler dnes může vážit opravdu každý. Mnoho lidí často hledí na korunu a nechtějí investovat více, než je nezbytně nutné. Přesto, že stovky kupujících hledají levné váhy pro domácí použití, obchodní vážení či do terénu, nechtějí slevit ze svých požadavků na kvalitu levných vah. Proto Vám přinášíme levné váhy těchto světových značek. Levné váhy s více než stoletou tradicí nacházejí své místo v kancelářích, na poštách při vážení dopisních zásilek a balíků. Levné váhy slouží ve veterinárních ordinacích a klinikách, najdou také široké uplatnění v terénu, díky své mobilitě a přesnosti. Při použití napájení levných vah bateriemi můžete vážit prakticky kdekoli. Výhodou levných vah Mettler a Ohaus není pouze cena, ale také spolehlivost, kterou lze u neznačkových levných vah očekávat jen stěží.

Mezi nejprodávanější levné váhy patří Ohaus model CL 2000. Tuto váhu doporučujeme obchodníkům pro drobné vážení v kamenných prodejnách i v terénu. Svou jednoduchou obsluhou a rychlostí vážení si váha získala místo v mnoha domácnostech. Na jaké váze vážíte Vy?


!!!Váha v akci - každý měsíc sleva 10% na jinou váhu!!!
Proč je dobré koupit si váhu právě od Analytiky? Naší výhodou je nejen široký výběr vah, nadstandardní služby v oblasti servisu a vysoká kvalita nabízených >>


Váhy, vážení, vážní systémy, váhy pro průmysl, laboratoře, eshopy
Pro přepočet ceny v Kč prosím použijte aktuální kurz EUR:
Katalog OHAUS váhy a vážní systémy
Katalog OHAUS váhy a vážní systémy
Registrace k odběru newsletteru téma váhy
Naši partneři:

Partner pro Servis vah v SR Váhy-váhy.sk - prodej a servis vah v Teplicích/Hlídejte si váhu odměřováním potravin a pro aktivní hubnutí a Vacu Shape doporučujeme navštívit: Figurestudio.cz - zdravý životní styl a dokonalá váha/ Partneři: Fitness-cviceni-life.cz - fitness studio /Zvažte si ryby pro zdravý jídelníček E-ryby.cz –Rybníky, sportovní rybolov, zemní práce pomocí kráčivého rypadla /

váhy, vážení, váhy světových značek, kalibrace vah
Analytika váhy získala certifikát ISO 9001:2009
Certifikát váhy - Český metrologický institut
Analytika váhy je členem unie výrobců vah - certifikát
Dárky k objednávce
Zapůjčení zdarma
Další výhody k objednávce

Created by © 2010-2023 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek webdesign
Doporučujeme: Čištění peří dle váhy Obchod úsměv - něco pro vaši váhu Lesnické a zemědělské potřeby